UUDISED

Kapitali ärimajas esindatud ka kinnisvara ja kindlustussektor

Triple Net Capital tütarfirma Danfor OÜ omanduses olev Kapitali ärimaja Tartus aadressil Ülikooli 6a, on hinnatud äripind nii oma asukoha kui maja lahenduste poolest. Seniste suurüürnike Fortumo OÜ ja Danske Bank A/S kõrvale on lisandunud 2018. aasta alguseks kinnisvara ning kindlustussektori esindajad. IF P&C Insurance AS ning LVM Kinnisvara Tartu esinduste avamine Kapitali ärimajas on tunnustus hoonele ja haldajatele.

Danfor OÜ ostis Tartu ärimaja 2016. aasta alguses EfTEN Kinnisvarafondilt. Triple Net Capital juhtivpartneri Heiti Riisbergi sõnul on Ülikooli 6A ärimaja puhul tegu ühe väljapaistvama ärihoonega Tartus, mis tugevate ankurrentnike ning keskse asukohaga pakub investorile atraktiivset kapitalitootlust.

Uus-Peetri kvartalis käsil arenduse teine ja kolmas järk

Peetri alevikku Sinilille tee äärde kerkivas Uus-Peetri uuselamukvartalis on esimese etapi ehitustööd lõppenud. Käsil on teine ja kolmas etapp valmimisajaga vastavalt 2018 juuli lõpp ning oktoobrikuu. Kogu kvartalisse planeeritud 120 korterist on 2018. aasta veebruari alguse seisuga müügijärjekorras neljandik. Senise müügitempo ning turuolukorra põhjal prognoosib Triple Net Capital Uus-Peetri kvartali korterite müügi lõpule viia 2018. aasta kolmandas kvartalis. 

Triple Net Capital arendab Peetrisse 120 korteriga Uus-Peetri elamurajooni

Triple Net Capital (läbi projektiettevõtte Sinilille Kodu OÜ) arendab järgmise kolme aastaga Tallinna külje all asuvas populaarses Peetri elurajoonis 120 korterit.

Uus-Peetri Kodu asub hinnatud ja logistiliselt hästi läbimõeldud lahendustega Peetri alevikus. Koht on valitud linnamelust eemal, kuid samas mugavalt lähedal. Tallinna linna ühele olulisemale liiklussõlmele – Ülemiste ristmikule – kulub autoga sõites 5 minutit, kesklinn on 10 minuti kaugusel.

Uus-Peetri Kodu arenduses ehitatakse kokku kuus kahe sissepääsuga kahekorruselist maja, igas 20 korterit. Majad on paigutatud kinnistule nn vabaplaneeringu põhimõttel, et kõikide elamute ümber jääks piisavalt õhuruumi ja päikesevalgust. Valikus on kahe- kuni neljatoalised korterid, kõikide korteritega käib kaasas rõdu või privaatne terrass. Kogu projekt on planeeritud lõpule viia 2019. aasta keskpaigaks.

Tutvu arendusega lähemalt aadressil: uuspeetri.ee

REfERENTSID


Kesk-Peetri

Küti tee, Peetri
Triple Net Capital OÜ koostöös Kevestom OÜ-ga arendavad Peetrisse uue elukvartali. Kiirelt areneva Peetri aleviku keskmesse, Küti tee lähistele ehitatakse kokku 11 korterelamut Kodumaja grupi poolt välja töötatud moodsate puitmoodullahendustega. Uusarenduse esimese etapi ehituse algus on planeeritud 2018. aasta kolmandasse kvartalisse. Esimeste hoonete valmimist on oodata 2019. aasta teises kvartalis. 

Tammsaare tee 118C

Tallinn, Eesti
Triple Net Capitali tütarfirma Faramir Invest ostis Ergo Kindlustus SE-lt büroohoone aadressil Tammsaare tee 118C. Arhitekt Tõnis Tarbe poolt projekteeritud hoone ehitati 2007. aastal Ergo Kindlustuse kahjukindlustuse majaks. Peaaegu 2000 m2 suurune hoone anti Faramir Invest poolt pärast remonti 2017. aasta augustis rendile Kaitseressursside Ametile.
Triple Net Capital juhtis ostuprotsessi, korraldas finantseerimise ja on tehingujärgselt maja omanik.

Ülikooli 6A

Tartu, Eesti
Triple Net Capitali tütarfirma Danfor OÜ omandas Eften Capitalilt Tartu büroohoonete ühe lipulaeva, Kapitali maja. Hoone asub Tartu kontorihoonete maastikul ühes ihaldatuimas asukohas – Vallikraavi ja Ülikooli tänavate nurgal, Ülikooli 6A, ning võib uhkust tunda üürnike üle nagu Danske Bank ja Fortumo.

Triple Net Capital juhtis ostuprotsessi, korraldas finantseerimise ja on tehingu järgselt jätkuvalt maja omanik.

Hilton Tallinn Park

Tallinn, Eesti
Triple Net Capital nõustas Olympic Entertainment Groupi tehingus, milles OEG müüs vastvalminud Hilton Tallinn Park hotelli hoone East Capitalile. 48 miljoni euro suurusest tehingust teenis OEG 17 miljonit eurot puhaskasumit. 2016. aasta juunis avatud silmapaistev hotell on Baltimaade esimene Hiltoni hotelliketti kuuluv hotell, milles on kokku 202 numbrituba. Triple Net Capital vastutas tehingu struktureerimise eest ning oli selle eksklusiivne nõustaja.

Uus-Peetri

Sinilille 2, Peetri, Eesti
Triple Net Capitalile kuulub kinnistu Peetri alevikus Sinilille tee 2. Krundile arendatakse kinnisvaraprojekti raames 10 000 m2 kortereid. Kahe esimese hoone ehitus lõpetati 2017. aasta lõpuks. Kogu kvartali ehitus on planeeritud lõpetada 2018. aasta lõpuks. Peetri on üha populaarsem elurajoon, asudes kõigest 10-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna südalinnast.

MEESKOND

Andres Urb

Investorsuhete juht, partner
Enam kui 10-aastane kogemus juhtivatel kohtadel LHV Varahalduses, East Capitalis, Mandatum Life’is ja Trigon Capitalis, hallates varakate eraisikute portfelle ning olles vastutav institutsionaalsete investorite varade juhtimise eest, samuti osalenud erinevate investeerimis- ja erakapitali (Private equity) toodete väljatöötamisel. Õppinud EBSis ja Tallinna Tehnikaülikoolis, hetkel omandamas Executive MBA kraadi INSEAD-is.

Heiti Riisberg

Juhtivpartner
Enam kui 10-aastane investeeringute juhtimise kogemus Trigon Capitalist, varahalduse osakonna juhina vastutav klientide vara eest enam kui 500 miljoni euro ulatuses. Erinevad tegevjuhi ja nõukogu esimehe kohad, s.h. Skano Groupis ja riskikapitalifondis Martinson Trigon Venture Partners, audiitoritöö kogemus PricewaterhouseCoopersis. Omab majandushariduse kraadi Stockholmi Kõrgemast Majanduskoolist Riias (SSE Riga).

Vardo Loks

Kinnisvara arendusprojektide juht

Enam kui 10-aastane kogemus kinnisvara arendusprojektide juhina. Õppinud Tallinna Tehnikaülikoolis geodeesiat ning omandanud tehnikateaduste kraadi maakorralduse ja kinnisvara planeerimise erialal Eesti Maaülikoolis. Ühiskondliku tegevusena võtab aktiivselt osa Round Table'i rahvusvahelises liikumises.

Lauri Antalainen

Tegevjuht
Enam kui 15-aastane edukas kogemus ärikonsultatsiooniteenuste pakkumisel ning ettevõtete ja äriarendusprojektide juhtimisel. Omandanud majandusalase kõrghariduse Tartu Ülikoolis ning täiendanud ennast Rootsis, Ameerika Ühendriikides ja Suurbritannias.

Ott Kerge

Investorsuhete direktor
Investorsuhete juhtimise kogemus nii Trigon Capitalist kui ka Mandatum Lifest, vastutav eelkõige eraklientide portfellide juhtimise eest. Omab majandushariduse kraadi Tallinna Tehnikaülikoolist.

Inga Viileberg

Müügijuht

Riina Altpere

Turundusjuht

Projektijuhtimise kogemus erinevatest valdkondadest, teiste seas spordikorraldusest, hotellimajandusest ning üritusturundusest. Erinevatel assisteerivatel ja spetsialisti kohtadel töötamine on andnud võimekuse kureerida erinevaid ettevõtte toimimiseks vajalikke protsesse.


Sigrid Vägev

Büroojuht