UUDISED

Kesk-Peetri teise etapi arendus on alanud

2020. aasta sügiseks on Kesk-Peetris valminud kõik kuus esimese etapi kortermaja, kokku 126 korteriga. Koduarenduse teise etapi majade rajamine algas 2020.aasta suve lõpus, kui alustati järjekorras seitsmenda kortermaja ehitusega. Kokku lisandub teises etapis juurde 122 korterit. Uue etapi kortermajad on arhitektuurselt kena täiendus senistele korterelamutele, jätkates Kesk-Peetri esimese etapi praktilist ja maitsekat stiili. Kahe- kuni neljatoalised korterid on varustatud terrasside ja rõdudega. Siseviimistluses jätkame seniste koduostjate lemmikuks kujunenud lahendustega ja materjalidega. Parkimisalad koonduvad mugavalt vastvalminud Kopli tee äärde ning majadevaheline autovaba ala on puhke- ja rekreatiivseteks tegevusteks.

Kesk-Peetri koduarenduse raames on tugevalt panustatud kohaliku infrastruktuuri arendusse ja parendusse. 2019. aasta suvel rajati ning anti kohalikule omavalitsusele üle Küti tee väljaehitus. 2020. aasta sügisel antakse omavalitusele üle vastvalminud Kopli tee väljaehitus - olemasoleva Kopli tee tänavalõigu ning Küti tee ühenduslõik. Autoteedele lisaks on tähelepanu pööratud ka kergliiklejatele ning tänavavalgustusele. Kesk-Peetri ümbruse uued tänavalõigud on kergliiklusteede võrgustikku oluliselt täiendanud.

Kadakamarja Kodu täieneb kolmanda etapiga

2019. aastal Sauel alustatud uusarenduse Kadakamarja Kodu esimesed kaks etappi saavad jätku. 2020.aasta sügisel alustatakse kolmanda kortermaja arendusega aadressil Tule põik 5, vahetus läheduses juba valminud kahele eluhoonele.

2019.aasta lõpus valminud Kadakamarja põik 1 aadressil asuvad korterid on müüdud, 2020.aasta juulis valminud Kadakamarja põik 3 aadressiga kortermajas on saadaval veel viimased vabad perekorterid. Eduka arendusprojekti jätkuks rajatakse Sauele veel kolmas kortermaja 50 uue korteriga, lisades juurde ligi 3000 ruutmeetri jagu arendatavat pinda. Valikus on ühe- kuni neljatoalised planeeringud, sealhulgas investeerimishuvilistele atraktiivsed külaliskorterid. Parkimine on lahendatud osaliselt soklikorrusel, osaliselt maja ümber õuealal.

Koduarenduse läheduses on terviserajad, Saue tammik, koolid-lasteaiad ning kaubandus. Saue on oma rahuliku, turvalise ja kompaktse pealinna lähedal asuva keskkonnaga kujunenud nii nooremate kui ka väärikamate perede seas uueks atraktiivseks elukoha valikuks teiste Tallinna lähiasulate seas.

Kadakamarja Kodu kolmanda etapi valmimine on planeeritud 2021. aasta sügisesse.  Lisainfo Kadakamarja Kodu uusarenduse kohta leidub aadressil www.kadakamarja.ee.


Kesk-Peetri kasvab jõudsalt.

2019.aasta märtsis avalöögi saanud Kesk-Peetri koduarenduses on olnud tempokas algus. Kvartali esimese etapi ehitustööd ning müük on 2019. aata neljandaks kvartaliks edenenud ootuspäraselt. Esimese kahe maja elanikele antakse korteriomandid üle 2020. aasta jaanuarikuu algusest alates ning pea kõik korterid on leidnud omanikud. Käimas on veel 3. ja 4. maja ehitus, mis jõuab lõpusirgele 2020. aasta maikuus. 5. ja 6. maja ehituse algus on planeeritud 2019. aasta lõppu ja valmimine 2020. aasta viimasesse kvartalisse. Uus linnalähedane elukvartal on meelispaigaks kujunenud nii pealinnast kui ka kaugemalt pärit noortele ja peredele. Kesk- Peetri on ideaalne asukoht linna lähedal - piisavalt privaatsust ja ruumi vaid 10-minutilise autosõidu kaugusel kesklinnast.
Kodukvartali lähistele rajatakse peatselt uus rekreatsiooniala Peetri Park ning uksed avab Peetri Keskus erinevate igapäevaeluks vajalike teenustega, sealhulgas perearsti kabinetiga.
Kesk-Peetri oma koduhoovis on olemas lastele ja väikelastele mõeldud mänguväljakud ning tervisesportlastele mõeldud harjutus- ja venitusplats. Peetri alevikus on kvaliteetne ja välja arendatud infrastruktuur, muuhulgas hea kergliiklusteede võrgustik.
Lisainfo ja vabade korterite info kodulehel www.keskpeetri.ee. 

Kadakamarja Kodus on elu sees!

Sauel asuva Kadakamarja Kodu esimene etapp ehk Kadakamarja põik 1 kortermaja arendus ja müük on lõpusirgel. 27 korterit 30-st on müüdud. Esimesed elanikud kolisid majja sisse käesoleva aasta novembrikuu alguses. Alanud on teise etapi ehitus - varasema saekaatri krundile, Kadakamarja põik 3, kerkib 2020. aasta suve lõpuks 24 korteriga maja. Tegu on esimesele etapile sarnase, 2- kuni 4-toaliste korteritega majaga, mugavustena lift ning soklikorruse parkimiskohad. 
Lisainfo arenduse kohta: www.kadakamarja.ee.

Krati Kvartal - lühi- ja pikaajaline majutus Peetris

Triple Net Capital alustab Peetri alevis majutuskompleksi arendust. Krati Kvartalis saab olema 4 täisfunktsionaalset lisateenustega üürimaja hubase õueala ja 134 minikorteriga. Kõigis kolmes eri tüüpi korteris, suurusega 14-30 m2, on eraldi köögi- ja puhkenurk, tualett ning pesuruumid. Arendatav üürikvartal teenindab aina kasvavat vajadust lühikese- ja keskpika perioodiga üüripindade ning majutuse järele. Krati Kvartali asukoht on läbimõeldud - Tallinna piiril, kiirelt arenevas Peetri alevis. Krati Kvartali kontseptsioon aitab lahendada Tallinna kesklinna, Ülemiste City ja lähipiirkonna tehnoparkide ettevõtete ning nende töötajate vajadust efektiivse ja soodsa hinnaga majutusteenuse järele. Esimese etapi kaks maja valmivad 2019. aasta suvel ning teise etapi majad 2019. aasta talveks.

Kadakamarja - hubane kodu Saue roheluses

Triple Net Capital koostöös Riser Ehitusega arendab Sauele uue ja hubase 30 korteriga korrusmaja "Kadakamarja".
Kadakamarja põik 1 asuva hoone arhitektuur on skandinaavialikult lihtne, kauakestev ja praktiline. Kahe- kuni neljatoaliste korterite ruumiprogramm on mugav ja funktsionaalne. Igal korteril on suured aknad ja klaaspiirdega rõdu, mis avardavad vaateid ja toovad tubadesse palju päevavalgust. Mugavust lisab lift. Hoone arhitektiks on Anto Savi arhitektuuribüroost BOA.
Kadakamarja kodud asuvad väikelinna keskmes, mugavalt Saue Gümnaasiumi ning tammesalu lähedal. Saue hubane ja kompaktne elukeskkond on hästi kättesaadav - pealinnast ligikaudu poole tunni kaugusel. 
Arendatavat pinda on Kadakamarja kortermajas ca 1800 ruutmeetrit. Ehituse algus on planeeritud 2018. aasta IV kvartalisse ning maja valmib 2019. aasta lõpus.
Rohkem infot arenduse kohta: www.kadakamarja.ee.

Kapitali ärimajas esindatud ka kinnisvara ja kindlustussektor

Triple Net Capital tütarfirma Danfor OÜ omanduses olev Kapitali ärimaja Tartus aadressil Ülikooli 6a, on hinnatud äripind nii oma asukoha kui maja lahenduste poolest. Seniste suurüürnike Fortumo OÜ ja Danske Bank A/S kõrvale on lisandunud 2018. aasta alguseks kinnisvara ning kindlustussektori esindajad. IF P&C Insurance AS ning LVM Kinnisvara Tartu esinduste avamine Kapitali ärimajas on tunnustus hoonele ja haldajatele.

Danfor OÜ ostis Tartu ärimaja 2016. aasta alguses EfTEN Kinnisvarafondilt. Triple Net Capital juhtivpartneri Heiti Riisbergi sõnul on Ülikooli 6A ärimaja puhul tegu ühe väljapaistvama ärihoonega Tartus, mis tugevate ankurrentnike ning keskse asukohaga pakub investorile atraktiivset kapitalitootlust.

Uus-Peetri kvartalis käsil arenduse teine ja kolmas järk

Peetri alevikku Sinilille tee äärde kerkivas Uus-Peetri uuselamukvartalis on esimese etapi ehitustööd lõppenud. Käsil on teine ja kolmas etapp valmimisajaga vastavalt 2018 juuli lõpp ning oktoobrikuu. Kogu kvartalisse planeeritud 120 korterist on 2018. aasta veebruari alguse seisuga müügijärjekorras neljandik. Senise müügitempo ning turuolukorra põhjal prognoosib Triple Net Capital Uus-Peetri kvartali korterite müügi lõpule viia 2018. aasta kolmandas kvartalis. 

Triple Net Capital arendab Peetrisse 120 korteriga Uus-Peetri elamurajooni

Triple Net Capital (läbi projektiettevõtte Sinilille Kodu OÜ) arendab järgmise kolme aastaga Tallinna külje all asuvas populaarses Peetri elurajoonis 120 korterit.

Uus-Peetri Kodu asub hinnatud ja logistiliselt hästi läbimõeldud lahendustega Peetri alevikus. Koht on valitud linnamelust eemal, kuid samas mugavalt lähedal. Tallinna linna ühele olulisemale liiklussõlmele – Ülemiste ristmikule – kulub autoga sõites 5 minutit, kesklinn on 10 minuti kaugusel.

Uus-Peetri Kodu arenduses ehitatakse kokku kuus kahe sissepääsuga kahekorruselist maja, igas 20 korterit. Majad on paigutatud kinnistule nn vabaplaneeringu põhimõttel, et kõikide elamute ümber jääks piisavalt õhuruumi ja päikesevalgust. Valikus on kahe- kuni neljatoalised korterid, kõikide korteritega käib kaasas rõdu või privaatne terrass. Kogu projekt on planeeritud lõpule viia 2019. aasta keskpaigaks.

REfERENTSID


Veskikodu

Järvepõllu tee 1, 3 ja 5, Peetri alevik
Triple Net Capital jätkab uute korterelamute rajamist Peetri alevikus - uus arendusprojekt asub vahetult Vana-Tartu maantee ääres, aadressil Järvepõllu tee 1, 3 ja 5. Veskikodu nimelises uusarenduses rajatakse kokku kolm kolmekorruselist maja 48 korteriga ning nendes saavad olema peamiselt kolme- kuni neljatoalised perekorterid. Ehitustöödega alustati 2020. aasta augustis. Esimene etapp Veskikodu uusarendusest valmib 2021. aasta suvel. Lisaks kinnisvaraarendusele panustab Triple Net Capital ka kohaliku tänava- ja teedevõrgustiku arendusse ja ehitusse. Täpsem info: www.veskikodu.ee

Uus-Nõmme

Pilliroo 28, Alliku/Laagri
2020. aasta lõpus alustab Triple Net Capital uue koduarendusega Harku, Laagri ning pealinna piiril. Aadressil Pilliroo 28, vahetult Harku metsa kõrvale, rajatakse kolme kortermajaga Uus-Nõmme elukvartal. Kolmes etapis valmivasse kodukeskkonda ehitatakse kokku 90 korterit, valikus on ühe- kuni neljatoalised rõdudega kodud. Majades on lift, maa-alune parkimiskorrus ning kõigile korteritele panipaigaruum. Esimene etapp Uus-Nõmmest valmib 2021.aasta 4. kvartalis. Lisaks kinnisvaraarendusele panustab Triple Net Capital antud projekti raames ka kohaliku piirkonna infrastruktuuri ja teedevõrgu täiendamisse. Täpsem info: www.uusnomme.ee

Vektor

Pärnu maantee 137, Tallinn
Triple Net Capital'i uus kesklinnaarendus loob Pärnu maantee äärde uue sihtkoha ning värskendab piirkonda uue atraktiivse keskusega. Pärnu maantee 137 arendusprojekti maht on ca 30 000 ruutmeetrit, selle raames ca 8500 ruutmeetrit kaubandus- ja büroopindasid ning 240 korterit. Täpsem info arendusprojekti osas: www.vektor.ee

Kesk-Peetri Kodu

Küti tee & Kopli tee, Peetri alevik
2019. aasta kevadel alustati ehitustöid uue korterelamute keskkonna rajamiseks Peetri alevikus. Kesk-Peetri Kodu mahuka arendusprojekti raames ehitatakse nelja aasta jooksul 248 korterit, kogumahus 18 000 ruutmeetrit elamupinda. Arenduse esimese etapi majad (6 tk) valmivad 2020.aasta septembrikuus, teise etapi ehitusega alustati 2020.aasta suve lõpus. Kesk-Peetri kvartalist kujuneb terviklik elukeskkond, sobitudes Peetri elamupiirkonna infrastruktuuri ja olemusega. Kesk-Peetri kvartali arenduse raames panustab Triple Net Capital ka Peetri Pargi arendusse ning kvartali lähedase tänavavõrgustiku välja ehitamisse. Täpsem info Kesk-Peetri arenduse kohta: www.keskpeetri.ee.

Krati Kvartal

Krati tee 1, Peetri
Triple Net Capitali portfelli on lisandunud uudne toode:  2019. aasta lõpuks valmib Peetri alevikus Tallinna linnapiiri lähistel uus üürimajade keskus lühemaks ja pikaajalisemaks majutuseks. 134 mikrokorteriga, kõigi vajalike teenustega üürikvartal pakub funktsionaalse ja soodsa lahenduse Tallinna kesklinna, Ülemiste City ning lähipiirkonna tehnoparkide ettevõtetele ja töötajatele. Esimeses etapis valmib 2019. aasta suveks kaks maja, teises etapis valmib kaks maja 2019. aasta lõpuks. Kvartali investeerimisvõimaluste lisainfot jagab Triple Net Capitali investorsuhete juht Ott Kerge.

Kadakamarja Kodu 

Tule põik 5, Kadakamarja põik 1 & 3, Saue
Saue linna keskmesse kerkivad TNC eestvedamisel kolm hubast kortermaja kokku 104 korteriga. 2020.aasta sügiseks on valminud neist kaks ning kolmas hoone valmib 2021.aasta sügiseks. Arendus asub kompaktse planeeringuga rahuliku väikelinna keskmes. Saue linna ühendus pealinnaga on kiire, väikelinna enda elukeskkond on struktuurselt paigas ning valmis uute elanike vastu võtmiseks. Arendatavat pinda on ca 2300 ruutmeetrit. Esimese etapi ehitus algas 2018. aasta IV kvartalis, teine etapp 2019. aasta oktoobris ning kolmanda etapi ehitus algab 2020.aasta sügisel. Rohkem infot arenduse kohta: www.kadakamarja.ee.

Uus-Peetri

Sinilille 2, Peetri, Eesti
Triple Net Capitalile kuuluvale kinnistule Peetri alevikus Sinilille tee 2. Krundile arendati vahemikus 2016-2018 kinnisvaraprojekti raames 10 000 m2 kortereid. Kogu kvartali ehitus ning müük lõpetati 2018. aasta lõpuks. Peetri on üha populaarsem elurajoon, asudes kõigest 10-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna südalinnast.

Hilton Tallinn Park

Tallinn, Eesti
Triple Net Capital nõustas Olympic Entertainment Groupi tehingus, milles OEG müüs vastvalminud Hilton Tallinn Park hotelli hoone East Capitalile. 48 miljoni euro suurusest tehingust teenis OEG 17 miljonit eurot puhaskasumit. 2016. aasta juunis avatud silmapaistev hotell on Baltimaade esimene Hiltoni hotelliketti kuuluv hotell, milles on kokku 202 numbrituba. Triple Net Capital vastutas tehingu struktureerimise eest ning oli selle eksklusiivne nõustaja.

Tammsaare tee 118C

Tallinn, Eesti
Triple Net Capitali tütarfirma Faramir Invest ostis Ergo Kindlustus SE-lt büroohoone aadressil Tammsaare tee 118C. Arhitekt Tõnis Tarbe poolt projekteeritud hoone ehitati 2007. aastal Ergo Kindlustuse kahjukindlustuse majaks. Peaaegu 2000 m2 suurune hoone anti Faramir Invest poolt pärast remonti 2017. aasta augustis rendile Kaitseressursside Ametile.
Triple Net Capital juhtis ostuprotsessi, korraldas finantseerimise ja on tehingujärgselt maja omanik.

Ülikooli 6A

Tartu, Eesti
Triple Net Capitali tütarfirma Danfor OÜ omandas Eften Capitalilt Tartu büroohoonete ühe lipulaeva, Kapitali maja. Hoone asub Tartu kontorihoonete maastikul ühes ihaldatuimas asukohas – Vallikraavi ja Ülikooli tänavate nurgal, Ülikooli 6A, ning võib uhkust tunda üürnike üle nagu Danske Bank ja Fortumo.

Triple Net Capital juhtis ostuprotsessi, korraldas finantseerimise ja on tehingu järgselt jätkuvalt maja omanik.

MEESKOND

Heiti Riisberg

Juhtivpartner
Enam kui 10-aastane investeeringute juhtimise kogemus Trigon Capitalist, varahalduse osakonna juhina vastutav klientide vara eest enam kui 500 miljoni euro ulatuses. Erinevad tegevjuhi ja nõukogu esimehe kohad, s.h. Skano Groupis ja riskikapitalifondis Martinson Trigon Venture Partners, audiitoritöö kogemus PricewaterhouseCoopersis. Omab majandushariduse kraadi Stockholmi Kõrgemast Majanduskoolist Riias (SSE Riga).

Andres Urb

Partner
Enam kui 10-aastane kogemus juhtivatel kohtadel LHV Varahalduses, East Capitalis, Mandatum Life’is ja Trigon Capitalis, hallates varakate eraisikute portfelle ning olles vastutav institutsionaalsete investorite varade juhtimise eest, samuti osalenud erinevate investeerimis- ja erakapitali (Private equity) toodete väljatöötamisel. Õppinud EBSis ja Tallinna Tehnikaülikoolis, omandanud Executive MBA kraadi INSEAD-is.

Fjodor Krainikov

Tegevjuht
Üle 10-aastane meeskondade juhtimise kogemus varahalduses Nordea Marketsis, ERGO Kindlustuses, East Capitalis ja Eesti Energias. Mitu aastat juhtis investeerimisportfelle mahuga üle 200 miljoni euro, vastutas muuhulgas kinnisvara investeerimisprojektide eest üle Ida-Euroopa regiooni. Omab rahanduse magistrikraadi Stockholm School of Economicsist, samuti sai hiljuti CFA Charterholderiks.

Martin Lember

Kinnisvara arendusprojektide juht

Enam kui 15 aastase töökogemusega kinnisvara arendamise ja -haldamise valdkonna spetsialist. Juhtinud erinevaid elukondlike- ja ärikinnisvara arenduse, tootearenduse, detailplaneeringute, projekteerimise ning varahalduse protsesse. Olnud juhtivatel positsioonidel mitmete Tuule Grupi kinnisvara valdkonna ettevõtetes, sh Compakt Kinnisvaras. Lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ehitusteaduskonna, kinnisvara haldamise erialal.

Timo Aarmaa

Kinnisvara arendusprojektide juht

20+ aastat kogemust kinnisvara arendamisel, investeeringute juhtimisel ja (re)struktureerimisel ettevõtetes Swedbank, Merko, Trigon Capital, Riigi Kinnisvara. Lisaks Balti riikidele juhtinud arendusprojekte ja -meeskondi Balkani maades. MSc teaduskraad Tallinna Tehnikaülikooli ehitusteaduskonnast, ning täiendanud end EBS MBA programmis.


Ott Kerge

Investorsuhete direktor
Investorsuhete juhtimise kogemus nii Trigon Capitalist kui ka Mandatum Lifest, vastutav eelkõige eraklientide portfellide juhtimise eest. Omab majandushariduse kraadi Tallinna Tehnikaülikoolist.

Timo Põder

Müügi- ja haldusjuht

Töötanud 12 aastat AS Trigon Capitalis kinnisvaraarenduse osakonnas. Põhilisteks vastutusaladeks müügi, halduse- ja garantiitööde juhtimine.

Õppinud ärijuhtimist spetsialiseerumisega kinnisvaraarendusele. Läbinud täiendavad erialased koolitused.


Riina Altpere

Müügi-ja turundusjuht

Projektijuhtimise kogemus erinevatest valdkondadest, teiste seas spordikorraldusest, hotellimajandusest ning üritusturundusest. Erinevatel assisteerivatel ja spetsialisti kohtadel töötamine on andnud võimekuse kureerida erinevaid ettevõtte toimimiseks vajalikke protsesse.


Breth Tootsi

Elamispindade müügijuht
Brethil on pikaajaline müügi- ja turundusalane kogemus erinevatest valdkondadest. Hea suhtlemisoskus ja täpsus projektijuhtimises muudavad iga müügiprotsessi ladusamaks ning viivad eduka tehinguni.

Carolin Väin

Büroo assistent