UUDISED

Kesk-Peetri kasvab jõudsalt.

2019.aasta märtsis avalöögi saanud Kesk-Peetri koduarenduses on olnud tempokad üheksa kuud, kvartali esimese etapi ehitustööd ning müük on edenenud ootuspäraselt. Esimese kahe maja elanike sisse kolimise aeg saabub 2020.aasta jaanuarikuus ning pea kõik korterid on leidnud omanikud. Käimas on veel 3- ja 4-maja ehitus, mis jõuab lõpusirgele 2020.aasta juunikuus. 5. ja 6. maja ehituse algus on planeeritud käesoleva aasta lõppu ja valmimine aasta pärast. Uus linnalähedane elukvartal on meelispaigaks kujunenud nii pealinnast kui ka kaugemalt pärit noortele ja peredele.Kesk- Peetri on ideaalne asukoht linna lähedal - piisavalt privaatsust ja ruumi vaid 10-minutilise autosõidu kaugusel kesklinnast.
Kodukvartali lähistele rajatakse peatselt uus rekreatsiooniala Peetri Park ning uksed avab Peetri Keskus erinevate igapäevaeluks vajalike teenustega ning perearstikabinetiga.
Kesk-Peetri oma koduhoovis on olemas lastele ja väikelastele mõeldud mänguväljakud ning samuti täiskasvanutele mõeldud fitnessala. Lähedal on hea kergliiklusteede võrgustik, mis innustab rohkem jalgrattaga liikuma. Lisainfo kodulehel www.keskpeetri.ee. 

Kadakamarja Kodus on elu sees!

Kadakamarja Kodu esimene etapp ehk Kadakamarja põik 1 aadressiga maja arendus ja müük on lõpusirgel. 27 korterit 30-st on müüdud ja esimesed elanikud kolisid majja sisse käesoleva aasta novembrikuu alguses. Alanud on teise etapi ehitus - varasema saekaatri krundile, Kadakamarja põik 3, kerkib 2020. aasta suve lõpuks 24 korteriga maja. Tegu on esimesele etapile sarnase, 2- kuni 4-toaliste korteritega majaga, mugavustena lift ning soklikorruse parkimiskohad.
Lisainfo arenduse kohta: www.kadakamarja.ee.

Krati Kvartal - lühi- ja pikaajaline majutus Peetris

Triple Net Capital alustab Peetri alevis majutuskompleksi arendust. Krati Kvartalis saab olema 4 täisfunktsionaalset lisateenustega üürimaja hubase õueala ja 134 minikorteriga. Kõigis kolmes eri tüüpi korteris, suurusega 14-30 m2, on eraldi köögi- ja puhkenurk, tualett ning pesuruumid. Arendatav üürikvartal teenindab aina kasvavat vajadust lühikese- ja keskpika perioodiga üüripindade ning majutuse järele. Krati Kvartali asukoht on läbimõeldud - Tallinna piiril, kiirelt arenevas Peetri alevis. Krati Kvartali kontseptsioon aitab lahendada Tallinna kesklinna, Ülemiste City ja lähipiirkonna tehnoparkide ettevõtete ning nende töötajate vajadust efektiivse ja soodsa hinnaga majutusteenuse järele. Esimese etapi kaks maja valmivad 2019. aasta suvel ning teise etapi majad 2019. aasta talveks.

Kadakamarja - hubane kodu Saue roheluses

Triple Net Capital koostöös Riser Ehitusega arendab Sauele uue ja hubase 30 korteriga korrusmaja "Kadakamarja".
Kadakamarja põik 1 asuva hoone arhitektuur on skandinaavialikult lihtne, kauakestev ja praktiline. Kahe- kuni neljatoaliste korterite ruumiprogramm on mugav ja funktsionaalne. Igal korteril on suured aknad ja klaaspiirdega rõdu, mis avardavad vaateid ja toovad tubadesse palju päevavalgust. Mugavust lisab lift. Hoone arhitektiks on Anto Savi arhitektuuribüroost BOA.
Kadakamarja kodud asuvad väikelinna keskmes, mugavalt Saue Gümnaasiumi ning tammesalu lähedal. Saue hubane ja kompaktne elukeskkond on hästi kättesaadav - pealinnast ligikaudu poole tunni kaugusel. 
Arendatavat pinda on Kadakamarja kortermajas ca 1800 ruutmeetrit. Ehituse algus on planeeritud 2018. aasta IV kvartalisse ning maja valmib 2019. aasta lõpus.
Rohkem infot arenduse kohta: www.kadakamarja.ee.

Kapitali ärimajas esindatud ka kinnisvara ja kindlustussektor

Triple Net Capital tütarfirma Danfor OÜ omanduses olev Kapitali ärimaja Tartus aadressil Ülikooli 6a, on hinnatud äripind nii oma asukoha kui maja lahenduste poolest. Seniste suurüürnike Fortumo OÜ ja Danske Bank A/S kõrvale on lisandunud 2018. aasta alguseks kinnisvara ning kindlustussektori esindajad. IF P&C Insurance AS ning LVM Kinnisvara Tartu esinduste avamine Kapitali ärimajas on tunnustus hoonele ja haldajatele.

Danfor OÜ ostis Tartu ärimaja 2016. aasta alguses EfTEN Kinnisvarafondilt. Triple Net Capital juhtivpartneri Heiti Riisbergi sõnul on Ülikooli 6A ärimaja puhul tegu ühe väljapaistvama ärihoonega Tartus, mis tugevate ankurrentnike ning keskse asukohaga pakub investorile atraktiivset kapitalitootlust.

Uus-Peetri kvartalis käsil arenduse teine ja kolmas järk

Peetri alevikku Sinilille tee äärde kerkivas Uus-Peetri uuselamukvartalis on esimese etapi ehitustööd lõppenud. Käsil on teine ja kolmas etapp valmimisajaga vastavalt 2018 juuli lõpp ning oktoobrikuu. Kogu kvartalisse planeeritud 120 korterist on 2018. aasta veebruari alguse seisuga müügijärjekorras neljandik. Senise müügitempo ning turuolukorra põhjal prognoosib Triple Net Capital Uus-Peetri kvartali korterite müügi lõpule viia 2018. aasta kolmandas kvartalis. 

Triple Net Capital arendab Peetrisse 120 korteriga Uus-Peetri elamurajooni

Triple Net Capital (läbi projektiettevõtte Sinilille Kodu OÜ) arendab järgmise kolme aastaga Tallinna külje all asuvas populaarses Peetri elurajoonis 120 korterit.

Uus-Peetri Kodu asub hinnatud ja logistiliselt hästi läbimõeldud lahendustega Peetri alevikus. Koht on valitud linnamelust eemal, kuid samas mugavalt lähedal. Tallinna linna ühele olulisemale liiklussõlmele – Ülemiste ristmikule – kulub autoga sõites 5 minutit, kesklinn on 10 minuti kaugusel.

Uus-Peetri Kodu arenduses ehitatakse kokku kuus kahe sissepääsuga kahekorruselist maja, igas 20 korterit. Majad on paigutatud kinnistule nn vabaplaneeringu põhimõttel, et kõikide elamute ümber jääks piisavalt õhuruumi ja päikesevalgust. Valikus on kahe- kuni neljatoalised korterid, kõikide korteritega käib kaasas rõdu või privaatne terrass. Kogu projekt on planeeritud lõpule viia 2019. aasta keskpaigaks.

Tutvu arendusega lähemalt aadressil: uuspeetri.ee

REfERENTSID


Pärnu maantee 137

Pärnu maantee 137, Tallinn
Triple Net Capital'i uus kesklinnaarendus loob Pärnu maantee äärde uue sihtkoha ning värskendab piirkonda uue atraktiivse keskusega. Pärnu maantee 137 arendusprojekti maht on ca 30 000 ruutmeetrit, selle raames 16 000 ruutmeetrit ärikinnisvara ning 240 korterit. Täpsemat infot vabade äripindade ning arenduse osas jagab kinnisvaraarenduste projektijuht Martin Lember.

Kesk-Peetri Kodu

Küti tee & Kopli tee, Peetri alevik
2019. aasta kevadel alustati ehitustöid uue korterelamute keskkonna rajamiseks Peetri alevikus. Kesk-Peetri Kodu mahuka arendusprojekti raames ehitatakse nelja aasta jooksul 248 korterit, kogumahus 18 000 ruutmeetrit elamupinda. Kesk-Peetri kvartalist kujuneb terviklik elukeskkond, sobitudes Peetri elamupiirkonna infrastruktuuri ja olemusega. Kesk-Peetri kvartali arenduse raames panustab Triple Net Capital ka Peetri Pargi arendusse ning kvartali lähedase tänavavõrgustiku välja ehitamisse. Täpsem info Kesk-Peetri arenduse kohta: www.keskpeetri.ee.

Krati Kvartal

Krati tee 1, Peetri
Triple Net Capitali portfelli on lisandunud uudne toode:  2019. aasta lõpuks valmib Peetri alevikus Tallinna linnapiiri lähistel uus üürimajade keskus lühemaks ja pikaajalisemaks majutuseks. 134 mikrokorteriga, kõigi vajalike teenustega üürikvartal pakub funktsionaalse ja soodsa lahenduse Tallinna kesklinna, Ülemiste City ning lähipiirkonna tehnoparkide ettevõtetele ja töötajatele. Esimeses etapis valmib 2019. aasta suveks kaks maja, teises etapis valmib kaks maja 2019. aasta lõpuks. Kvartali investeerimisvõimaluste lisainfot jagab Triple Net Capitali investorsuhete juht Ott Kerge.

Kadakamarja Kodu 

Kadakamarja põik 1, Saue
Saue linna keskmesse kerkib TNC eestvedamisel hubane 30 korteriga korrusmaja. Arendus asub kompaktse planeeringuga rahuliku väikelinna keskmes. Saue linna ühendus pealinnaga on kiire, väikelinna enda elukeskkond on struktuurselt paigas ning valmis uute elanike vastu võtmiseks. Arendatavat pinda on ca 1700 ruutmeetrit. Ehituse algus on planeeritud 2018. aasta IV kvartalis ning maja valmib 2019. aasta teises pooles. Rohkem infot arenduse kohta: www.kadakamarja.ee.

Uus-Peetri

Sinilille 2, Peetri, Eesti
Triple Net Capitalile kuuluvale kinnistule Peetri alevikus Sinilille tee 2. Krundile arendati vahemikus 2016-2018 kinnisvaraprojekti raames 10 000 m2 kortereid. Kogu kvartali ehitus ning müük lõpetati 2018. aasta lõpuks. Peetri on üha populaarsem elurajoon, asudes kõigest 10-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna südalinnast.

Hilton Tallinn Park

Tallinn, Eesti
Triple Net Capital nõustas Olympic Entertainment Groupi tehingus, milles OEG müüs vastvalminud Hilton Tallinn Park hotelli hoone East Capitalile. 48 miljoni euro suurusest tehingust teenis OEG 17 miljonit eurot puhaskasumit. 2016. aasta juunis avatud silmapaistev hotell on Baltimaade esimene Hiltoni hotelliketti kuuluv hotell, milles on kokku 202 numbrituba. Triple Net Capital vastutas tehingu struktureerimise eest ning oli selle eksklusiivne nõustaja.

Tammsaare tee 118C

Tallinn, Eesti
Triple Net Capitali tütarfirma Faramir Invest ostis Ergo Kindlustus SE-lt büroohoone aadressil Tammsaare tee 118C. Arhitekt Tõnis Tarbe poolt projekteeritud hoone ehitati 2007. aastal Ergo Kindlustuse kahjukindlustuse majaks. Peaaegu 2000 m2 suurune hoone anti Faramir Invest poolt pärast remonti 2017. aasta augustis rendile Kaitseressursside Ametile.
Triple Net Capital juhtis ostuprotsessi, korraldas finantseerimise ja on tehingujärgselt maja omanik.

Ülikooli 6A

Tartu, Eesti
Triple Net Capitali tütarfirma Danfor OÜ omandas Eften Capitalilt Tartu büroohoonete ühe lipulaeva, Kapitali maja. Hoone asub Tartu kontorihoonete maastikul ühes ihaldatuimas asukohas – Vallikraavi ja Ülikooli tänavate nurgal, Ülikooli 6A, ning võib uhkust tunda üürnike üle nagu Danske Bank ja Fortumo.

Triple Net Capital juhtis ostuprotsessi, korraldas finantseerimise ja on tehingu järgselt jätkuvalt maja omanik.

MEESKOND

Andres Urb

Investorsuhete juht, partner
Enam kui 10-aastane kogemus juhtivatel kohtadel LHV Varahalduses, East Capitalis, Mandatum Life’is ja Trigon Capitalis, hallates varakate eraisikute portfelle ning olles vastutav institutsionaalsete investorite varade juhtimise eest, samuti osalenud erinevate investeerimis- ja erakapitali (Private equity) toodete väljatöötamisel. Õppinud EBSis ja Tallinna Tehnikaülikoolis, hetkel omandamas Executive MBA kraadi INSEAD-is.

Heiti Riisberg

Juhtivpartner
Enam kui 10-aastane investeeringute juhtimise kogemus Trigon Capitalist, varahalduse osakonna juhina vastutav klientide vara eest enam kui 500 miljoni euro ulatuses. Erinevad tegevjuhi ja nõukogu esimehe kohad, s.h. Skano Groupis ja riskikapitalifondis Martinson Trigon Venture Partners, audiitoritöö kogemus PricewaterhouseCoopersis. Omab majandushariduse kraadi Stockholmi Kõrgemast Majanduskoolist Riias (SSE Riga).

Martin Lember

Kinnisvara arendusprojektide juht

Enam kui 15 aastase töökogemusega kinnisvara arendamise ja -haldamise valdkonna spetsialist. Juhtinud erinevaid elukondlike- ja ärikinnisvara arenduse, tootearenduse, detailplaneeringute, projekteerimise ning varahalduse protsesse. Olnud juhtivatel positsioonidel mitmete Tuule Grupi kinnisvara valdkonna ettevõtetes, sh Compakt Kinnisvaras. Lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ehitusteaduskonna, kinnisvara haldamise erialal.

Vardo Loks

Kinnisvara arendusprojektide juht

Enam kui 10-aastane kogemus kinnisvara arendusprojektide juhina. Õppinud Tallinna Tehnikaülikoolis geodeesiat ning omandanud tehnikateaduste kraadi maakorralduse ja kinnisvara planeerimise erialal Eesti Maaülikoolis. Ühiskondliku tegevusena võtab aktiivselt osa Round Table'i rahvusvahelises liikumises.

Ott Kerge

Investorsuhete direktor
Investorsuhete juhtimise kogemus nii Trigon Capitalist kui ka Mandatum Lifest, vastutav eelkõige eraklientide portfellide juhtimise eest. Omab majandushariduse kraadi Tallinna Tehnikaülikoolist.

Riina Altpere

Turundusjuht

Projektijuhtimise kogemus erinevatest valdkondadest, teiste seas spordikorraldusest, hotellimajandusest ning üritusturundusest. Erinevatel assisteerivatel ja spetsialisti kohtadel töötamine on andnud võimekuse kureerida erinevaid ettevõtte toimimiseks vajalikke protsesse.


Sigrid Vägev

Büroojuht