Heiti Riisberg

JUHTIVPARTNER
Enam kui 10-aastane investeeringute juhtimise kogemus Trigon Capitalist, varahalduse osakonna juhina vastutav klientide vara eest enam kui 500 miljoni euro ulatuses. Erinevad tegevjuhi ja nõukogu esimehe kohad, s.h. Skano Groupis ja riskikapitalifondis Martinson Trigon Venture Partners, audiitoritöö kogemus PricewaterhouseCoopersis. Omab majandushariduse kraadi Stockholmi Kõrgemast Majanduskoolist Riias (SSE Riga).

Andres Urb

INVESTORSUHETE JUHT, PARTNER
Enam kui 10-aastane kogemus juhtivatel kohtadel LHV Varahalduses, East Capitalis, Mandatum Life’is ja Trigon Capitalis, hallates varakate eraisikute portfelle ning olles vastutav institutsionaalsete investorite varade juhtimise eest, samuti osalenud erinevate investeerimis- ja erakapitali (Private equity) toodete väljatöötamisel. Õppinud EBSis ja Tallinna Tehnikaülikoolis, hetkel omandamas Executive MBA kraadi INSEAD-is.

Ott Kerge

INVESTORSUHETE DIREKTOR
Investorsuhete juhtimise kogemus nii Trigon Capitalist kui ka Mandatum Lifest, vastutav eelkõige eraklientide portfellide juhtimise eest. Omab majandushariduse kraadi Tallinna Tehnikaülikoolist.

Inga Viileberg

MÜÜGIJUHT

Riina Altpere

TURUNDUSJUHT

Projektijuhtimise kogemus erinevatest valdkondadest, teiste seas spordikorraldusest, turismimajandusest ning üritusturundusest. Erinevatel assisteerivatel ja spetsialisti kohtadel töötamine on andnud võimekuse kureerida erinevaid ettevõtte toimimiseks vajalikke protsesse.